Monday, April 8, 2013

Elli&Berliin

Vaheaja esimesel reedel sõitsin Berliini, külla ühele teisele vahetusõpilasele(Ana, rumeeniast), kellega ma Münchenis tuttavaks sain. Esimesel päeval jõudsin nii hilja kohale, et tegime lihtsalt ühe väikese filmiõhtu koos Ana hostõdedega.
Teisel päeval pidi Ana hommikul trenni minema, niisiis sain mina Rebeccaga(tema on üks vahetusõde kellega ma ka Münchenis tuttavaks sain ja hästi läbi sain) kokku ja tegime väikese linna tuuri. Kahjuks oli väljas väga külm ja ei saanud väga pikaks ajaks ühele paigale jääda. Aga kõik vaatamisväärsused said nähtud ja imetletud. Õhtupoolikul käisime Madame Tussauds-i vahakujude muuseumis, seal oli soe ja mõned kujud nägid ikka pärtis ehtsad välja.
Minu reisi kolmandal päeval käisime Helga(minu Eesti vanaisa kunagise kirjasõbranna) juures külas. Ta oli väga sõbralik ja külalislahke ning rääkis meile meeleldi oma elust. Kui me sealt lahkusime(muidugi elas ta ka Berliini teises otsas, me pidime sinna 3 erineva rongiga minema ja aega võttis üks ots 1,5 h) nägime, et teepeale jäi üks loomadevarjupaik. Minu idee oli et läheme kassidega mängima, läksime siis sinna kohale, aga mängida ei lastud :(. Siinsed loomade varjupaigad näevad ikka poole paremad välja kui need kodumaal. Selle päeva õhtul saime siis veel paari teise vahetusõpilasega Berliinist kokku.
Kolmandal päeval käisime east-side-gallery/Berliini müüri ja Berliini Domi juures. Jäin oma reisiga väga rahule, sest mul oli võimalik Berliini näha ja sellepärast et mul oli võimalik veel paari sõpra uuesti näha. Kahjuks unustasin sellelgi korral fotoka :(, aga lisan paar pilti mis mulle saadeti :).
Brandenburger Tor

Mina ja Rebecca

Mina ja Rebecca, Holocaust memorial

Holocaust memorial

Üks paksemat sorti kass varjupaigas
Mina ja Rebecca koos Shreki vahakujuga
Paul(prantsusmaa), Ben(saksamaa), Jana(saksamaa), Rebecca(saksamaa), Ana(Rumeenia)


No comments:

Post a Comment