Wednesday, December 26, 2012

Jõuludest janii :)


24. Detsembril pidasime jõule. Käisime jumala teenistusel, minu hostema sõbranna (ja tema abikaasa) on pastorid ja kutsusid meid siis nende tehtavat jumala teenistust kuulama. Psühiaatria kliiniku kirikus toimus see, seal oli ikka väga huvitavaid inimesi. Koju jõudes tulid külla vanaema ja vanaisa. Sõime väga palju, skypesin koduga. Siis avasime kingitused ja laulsime jõululaule. Perelt sain kingitusi (enda jaoks) üllatavalt palju. Kohaliku jalgpalli klubi särgi ja salli, host-vanaema tegi mulle salli, kino kinkekaardid, teatri piletid(selgitan kohe täpsemalt), vääga palju kommi, vannipärlid(kuigi mul vanni ei ole :D) ja ühe raamatu Dortmundi kohta. Õhtu jätkul mängisime lauamängu, mille jaoks oli vajalik perfektne saksa keel. Mäng käis siis nii: Ühel inimesel on sõnaraamat ja ta otsib sealt välja ühe sõna mida ( selle inimese arvates) keegi väga ei tea ja kõik peavad siis kirjutama mis and arvavad(või äkki teavad) mis selle sõna tähendus on. Kuidagi teadsin nad ikka alati milline tähendus minu kirjutatud on (sest mul ei olnud õrna aimugi ja ma kirjutasin lihtsalt midagi enda arvates humoorikat). 

25. Detsembril läksime siis host vanaema ja vanaisa juurde. Seal sai siis kohvi joodud ja kooki söödud ja siis veel praadi ja suppi ja magustoitu söödud. Mul oli kõht veel eelmisest päevast täis! Ja siis mängisime hostõe ja -vennaga veidi kabet (mina näitasin ette) ja veel mingit lauamängu.

26. Detsembril(täna) sai siis ühe kingituse ära kasutada. Täna oli siis teater ja see oli väga üli super lahe. Seal tantsiti klassikalisest balletist modern tantsuni välja. Tantsutrupp tuli ladina-ameerikast ja kaasas oli ka live-bänd, tantsiti (lauldi) tuntud lugude järgi.
Siin siis ka poster :).

No comments:

Post a Comment