Sunday, December 16, 2012

Hei!

Mul õnnestus kuidagi oma mälukaardilugeja kaotada ja enne selle leidmist ei saa kahjuks pilte lisada.

Staadion
Laupäeval 8.detsembril käisin lõpuks staadionil BVB (BVB-Wolfsburg) mängu vaatamas. Sain ühe sõbranna käest tasuta pileti, tavaliselt on piletid +60 eur. Tunne oli väga lahe, sest BVB ongi Dortmundi kultuur. Meie olime seisukohtadel lõuna-tribüünil mis pidi olema kõige parem(Oligi:)), inimesi oli väga väga palju ja kõik laulsid&elasid kaasa. Kahjuks Dortmund kaotas (2-3) aga sain ikkagi vägeva kogemuse osaliseks(see on siin midagi mida kogema peab!). Väga lahe oli ka see, et seal oli ümber tehtud kümmekond väga tuntud laulu ja sõnadeks oli pandud BVB, Dortmund, Borussia. Ja kui ikka värav tuli tuli selline õlle dušš ja võõrad inimesed peaaegu kallistavad sind ja kui kohtunik midagi (fännide arvates) valesti ütles karjuti ikka nii kõvasti et ise ka ei usu. Kõige hullem oli pärast rongiga tagasi sõita, rong oli nii puupüsti täis. Ja muidugi siis peatus ka järgmises peatuses, et rohkemgi inimesi saaks sisse tulla. Jõuludeks soovisin endale BVB särki :D.

Lumi
Kolmapäeval(13.dets) tuli lumi maha ja kõikjal valitses täielik kaos. Bussid ei tulnud õpetajad/õpilased saabusid kooli pool tundi hiljem ja kõikjal valitses täielik paanika. Lund oli 6 cm. Tegelikult oli see lumi väga ilus ja väga kahju, et nüüdseks on juba kõik sulanud, täna oli +12.

Sünnipäev
Teisipäeval(12.dets) oli Maleeni sünnipäev. Esmaspäeval küpsetasime talle koogi ja kinkisime selle talle koolis. Sünnipäeva pidas ta reedel paari sõbraga. Teisipäeval käisime siis väljas söömas(mina, Heike, Maleen, Max, Vanaema&vanaisa).

1 comment:

  1. Mis asja :O
    Meil on siin 10 korda rohkem lund ja kõik peavad õigeks ajaks kohal olema + meil on praegu päeval - 16 kraadi :P
    Kuidas sul saab nii soe olla???

    ReplyDelete