Sunday, December 2, 2012

1.Detsember

Avatud uste päev koolis
Tõusma pidi laupäeva hommikul kell 7.30 , et kooli minna. Koolis oli avatud uste päev, uutele viiendikele. Mina olin lubanud sõbralikult appi minna, kuid laupäeva hommikul vara kahetsesin sügavalt oma otsust, sest olin nii väsinud. Sai söödud hommikust ja plaanitud jõuda kella 8.43 rongi peale. Rongi ei tulnud. Ups, täna on ju laupäev , rongid ei sõida samadel aegadel. Pidin kooli jooksma. Jõudsin kooli, ootasin ka teisi vabatahtlikke. Lõpuks jõudsid kõik kohale ja hakkasime "religioonide tuba" kaunistama. Sellega valmis jõutud, pidime tegema piparkoogist nõia-majakesi kõikide uudistajatega. See käis nii-majakesed olid juba valmis, kuid meie pidime neid glasuurima ja siis said lapsed neile igasuguseid komme ja küpsiseid peale kleepima. Kokkuvõttes oli päris lõbus. Veetnud koolis 2 h kiirustasin koju, et minna perega Kölni.
Üks religioon

Väikesed majakesed

Igasugused kommidKöln
Käisime perega Kölnis. Siit on sinna sõita vaja umbes 1,5 h , läksime autoga. Mina ja Heike läksime šhokolaadi muuseumi (jeeeeee) ja Maleen koos Max-iga läksid shoppama. Muuseum oli väga lahe :)).
Eesti kuulub 13kümne enim shokolaadi tarbiva riigi hulka

Šhokolaadi purskkaev

Tellisime šhokolaadi, nägime kuidas seda tehti

Vanad šhokolaadi automaadid


Milka lehm :):)
Tahtsin ka milka lehmaga pilti, aga ei tulnud väga hästi välja. Lisan siiski :).
Valmis shokolaad :) , millele ise olime sisu valinud ja mille tegemist me nägime.
Kinder šhokolaad läbi aegade

Kölni Dom , veel kord :D. Seal juures käisin ka juba suvel, aga siia maani pole sisse jõudnud.

Pärast muuseumi jalutasime natukene jõulu-turul ringi ja kohtusime pere-tuttavatega(kes umbes viis aastat tagasi meil naabruses elasid). Käisime neil külas ja sõime pitsat :). Sõitsime dortmundi tagasi, kus käisime natuke linnas ja siis läksime koju.

Advendi kalender
Õhtul jõutsime koju ja leidsime eest ootamas VÄGA lahedad advendi kalendrid!
Iga päev võib ühe asja võtta, silmad kinni :) Eile sain sokid :D.

Järgmise korrani :).


No comments:

Post a Comment