Monday, November 26, 2012

Koolist.

Esmaspäeva hommik. Tulen kooli. Hakkamas on kunsti tund. Aaaaaaaaaga ei ole kah. Kunsti opetajat ei ole, mis tähendab, et mul on kaks vaba tundi. Lähen koju.

Seda juhtub siin päris palju. Aga ei ole hullu sest vabad tunnid on peaaegu alati väga huvitavad.

 Kirjutan siis natukene ka ainetest mis mul siin leidub. Nagu näiteks praegu istun SAksa keele järeleaitamis tunnis. Olen tunni töö juba teinud ja mul on vaba aega. Selles tunnis olen alati arvuti klassis(mul ei ole siin ühte eesti tähte küll, aga vast pole hullu:)). Nii..INglise keel. Tundub siin nagu veidi lihtsam olevat, kuid on ka päris hea tund, esimestel nädalatel ainus millest aru sain. SAksa keel. Meeldib mulle päris hästi. Siin tähendab see tund pohiliselt kirjandust ja see mulle meeldib. ÜHiskond. See on mu üks lemmikutest tundidest, sest saan enamus ajast midagi kaasa rääkida ja leian, et ka teemad on päris huvitavad. REligioon. See tund rohkem nagu filosoofia ja on ikka pärast igat tundi millegi üle järele moelda. SPort. Harrastame iga veerand vaid ühte sporti, esimene veerand oli see korvpall, nüüd vorkpall. Mulle vist meeldib rohkem kui iga kahe-kolme tunni pärast midagi uut ette voetakse. Sest siin läheb natukene tüütuks koguaeg vorkpalli mängida.PEdagoogika. Oleks voibolla natukene huvitavam kui me ei loeks nii palju(ja kiiresti) pikki tekste, millest ma vahepeal nii kiiresti aru ei suuda saada. KUnst. Oleks üli-super lahe siin kui ma joonistada oskaksin. MUusika. Meil on nüüd uus opetaja. Vana opetajaga tegime koguaeg teooriat, uue opetajaga laulame 90 minutit järjest. MAtemaatika. See aine on igas keeles sama raske. Nii et väga raske.

Saigi siis koik.

4 comments:

 1. No lõpuks ometi koolist.
  Kui pikad tunnid on, mis kell algavad.
  Kui pikad on vahetunnid?
  Millal sööte?
  Kas vabad tunnid on juba tunniplaanis sees?
  Kas kehalise jaoks rõivistu ja pesemisruum on?
  Matemaatikas on ju numbrid eesti keeles?
  Kuidas õpetajad on?

  ReplyDelete
 2. Uskumatu, ma sain kommentaariga hakkama! Ilma Krissu abita. Oleks siis keegi võinud emele öelda, et vajuta aga edasi nii kaua kuni tuleb mõni arusaadav kood.
  Aga ma nüüd kommenteerin!!

  ReplyDelete
 3. See eelmine õnnestus esimesel katsel.

  ReplyDelete
 4. APPIKENE kui palju küsimusi :D.
  Esimesed 2 tundi on topelt-tunnid , kestavad 1,5h. Edasi on normaalsed tunnid 45 min. Koolipäev algab kell kaheksa.
  Esimesed kaks vahetundi on 20 min. edasi 5 min.
  Sööme vahetunni, vabatunni ajal. (Mõned ka tunni ajal, kuid keegi seda nagu pahaks ei pane)
  Jah , vabadtunnid on tunniplaanis sees. Aga kui mõni õpetaja haige on siis ei ole vabadtunnid tunniplaanis sees.
  Rõivistu on , pesemisruumi ei ole.
  Ikka on aga ülesanne on ju saksa keeles.
  Ma meeldin väga kõigile õpetajatele.
  Väga tore.

  ReplyDelete