Sunday, November 25, 2012

Hei hei

Pole nüüd kaua aega kirjutanud, aga vahepeal pole eriti midagi nii märkimisväärset juhtunud :). Nii. Üle-eelmine nädalavahetus. Laupäeval(10.11.12) tähistasin oma sünnipäeva vahetusõpilastega. Pühapäeval käisin koos ühe sõbrannaga lõppevat sügist nautimas ja jalutasime pargis. Sellest mul on ka paar pilti.


Üritasime mullitajaga ja mullidega pilti teha , ei tulnud välja :D.

Siis edasi oli nädal suhteliselt sündmustevaene. Käisin laulmas, esinen siin jõulukontsertil. Reedel tuli telekast Dirty Dancing ja siis vaatasime seda ja tegime shoko-fondüüd, mille olin ma oma sünnipäevaks saanud. Laupäeval(17.11.12) käisid sõbrad külas ja pühapäeval vaatasime Maleeniga Amelie filmi.

Selle nädala esmaspäeval(19.11.12) oli plaanis minna Karolinaga(poola tüdruk) linna. Minu klassis käib siin ka üks vahetusõpilane Jaapanist(Rino) ja siis mõtlesin, et kutsun ka tema kaasa. Ta oli nõuis ja siis käisime kolmekesi shoppamas :).
Mina ja Karolina, käisime tema maja lähedal asuvas metsas.

Teisipäeval käisin Karolina host-perega kaasas ratsutamas( mina ei ratsutanud, ainult vaatasin). Kuigi neil oli ka mulle välja pakkuda terve ratsutamise-varustus.

Iga kolmapäev on mul sport kuni kella 5ni. Mis on vahepeal päris tüütu. Iga kolmapäev on minu tunniplaan selline: 2 tundi, 2 vabatundi, 2 tundi, 1 vabatund ja siis sport. Käin edasi-tagasi kodu ja koolivahelt. See on väga hea et koolini on maad vaid 10 min. ja mul on see võimalik. Vahepeal käin ka vabatunni ajal linnas , kohvi/kakaod joomas.

Neljapäeval käisin teatrigruppis, millest on väga kahju kuna esietendus on juulis. Ja ma ei saagi kaasa teha. Küll saan ma aga assisteerida ja igatpidi aidata(nagu juhendaja ütles) ja kõiki harjutusi ja mänge kaasa teha. Seal oli natukene naljakas ka see, et meil oli üks mäng nimedega. Üks tüdruk tuli mulle siis juurde ja ütles: Tere, minu nimi on Elli. Mina siis ütlesin: Minu oma ka :D. Siin on päris palju Elli-sid tegelikult, aga ainult hüüdnimedena, pärisnimi on kõigil neil Elisabeth. Minu käist küsitakse siis ka koguaeg, et kas olengi ainult Elli.

Reedel(23.11.12) käisin linnas jõululaata ja maailma suurimat kuusepuud uurimas(ma teen pilti kaa, aga koguaeg kui ma sealt mööda kõnnin on juba pime:/). Terve linn on inimesi täis ja ei saa liikuda. See laat on ikka vägagi suur. Nagu üks väike väli-kaubamaja. Ei, üks SUUR väli-kaubamaja.

Eraldi lõiku väärib ka see, et ma kirjutasin oma esimese luuletuse saksa keeles. Koolis on nüüd teemaks lüürika.

Eile käisin tänupühade õhtusöögil(mida tegelikult saksamaal ei tähistata, aga Sam-i(ameerikast) pere otsustas selle ette võtta). Söödud sai ikka vääääääga palju. Ja siis ma küpsetasin ka vanaema retsepti järgi pirukaid kaasa. Võttis oma 3 tundi aega :D. Tulid päris head(kõik kiitsid) aga vanaema teeb ikka paremini! Kalli kalli sulle vanaema! 

Täna lähen kinno Twilight-i vaatama. Ega see nagu nüüd enam lemmik film ei ole, aga olen juba kõiki näinud, siis tuleb viimane ka ikka ära vaadata :). Mõtlesin, et on ka märkimisväärne see kui tihti see siin kinos tuleb. Iga 20 minuti tagant :D.

Ja siis Mammu saatis mulle nii ägedaid vanu pilte. Pean need ka siis lisama.SUUUUUUUUUUUUUUUR kalli kõigile!


1 comment:

  1. Ma nägin siin arvuti kõrval Anni albumit. Kas te olete tõesti nii väikesed olnud?

    Siin hakkab talve poole kiskuma. Vahepealne lumi on ammugi sulanud, aga sel nädalal pidavat külmaks minema. Täna tekkis äkki tohutu udu. Käisin ramatukogus ja kui välja tulin, mõtlesin, et on tulekahju. Selgus, et ikka udu ja Tallinn ei võta lennukeid vastu ega saada väja. Homme (teisip, 27.11) tuleb Mammu lennukiga Norrast. Vast on tolleks ajaks lennujaam töös.

    Saada luuletus meile ka. Või loe ette.

    ReplyDelete