Monday, October 1, 2012

Ei..

..ole väga kaua kirjutanud, nii et ei tea kust pihta hakata.
Eelmisel laupäeval küpsetasin kooki koos üke klassiõega. Tegime kõik täpipealt retsepti järgi. Tulemus oli üllatav, kook nagu plahvatas . Pärast oli seda väga väga meeldiv koristada, aega läks u 2 h :D. Aga lõbus oli ja minu vahetus-ema saab ikka naerda minu kokkamis oskuste üle :D. Lõpuks sai otsustatud, et see oli eesti retsepti süü :D:D:D.
Eelmine pühapäev oli yfu sügis-kohtumine. Nägime teisi vahetusõpilasi, kes on meie regioonis ja nende vahetusperesid. Meid jaotati gruppidesse-vahetusõpilased, vahetus-emad, vahetus-isad ja vahetus-õed/vennad. Rääkisime probleemidest ja saime teistega tuttavaks. Väga kauni lossi ääres toimus see kohtumine. Pärast autos otsustasime ikka, et oleme õnnelikud, et meie just kokku oleme juhtunud. Mul on ikka oma perega siin väga-väga vedanud!


Maleeniga õpime eesti keelt.


Eelmisel esmaspäeval oli minujaoks viimane prantsuse keele tund. Ma tõesti ei saanud seal midagi aru ja koguaeg tehti sõnadetöid. Sain selle vahetada kunsti vastu, mis on märksa lihtsam ja ka huvitavam minujaoks. Käisin pärast kooli ka laulmas mis mulle väga, väga meeldib!

Teisipäeva õhtul avastasin, et minu ainsad spordipüksid on pesus ja et mul on kolmapäeval sport. Oli siis kolmapäeval kaks vaba tundi ja läksime linna shoppama. (Minu jaoks on väga imelik, et keset koolipäeva on "vaba tund" , kus ma saan koju minna või midagi muud teha) Sain uued püksid ja sõin esimest korda 'külmunud jogurtit'. Kolmapäeval käisin ka tantsimas, kus mulle väga meeldib, aga ma usun et ma näen lausa koomiline välja. Kõik teised teavad ja oskavad neid liigutusi ja mulle näidati 1x ette. Mul ei ole hea mälu. Mul on siin ka kitarr mida ma harjutada saan, kolmapäeval sai see parandatud :). Ajasin siis kõiki närvi ja tinistasin oma kahte lugu mida oskan.Reedel käisin ühe teise vahetusõpilasega(kellega kohtusin nädal enne) ühel festivalil 'kirmes'. Mina leidsin, et see oli väga lahe. See oli nagi tivoli, aga nagu ei olnud ka. Seal oli paar atraktsiooni ja väga palju putkasid, kust said endale süüa osta. Hiljem tegime küpsiseid, mis üllatavalt head välja tulid(mina ei läinud ahju ligi:)).
Üks pilt 'kirmes-elt'Laupäeval oli muuseumide öö. Eestis tähendab see, et sa saad muuseumitesse tasuta sisse,öösel, siin tähendab see, et sa pead maksma 12 eur-i, et kuskile minna, aga programm on hea. Meie käisime kuulamas minu muusikakooli kontserti ja ühe hoone 22. korrusel. Vaatasime ka veidi "moodsat kunsti" , millest mina aru ei saa. Muuseumis oli üks masin mis purustan 'õnne-küpsiseid' ja oli 5x suurem kui mina. Vot see oli alles kunst! Käisime ka Heike sõbranna sünnipäeval ja pärast seda oli plaanis muuseumitesse tagasi minna, kuna pilet oli tõesti väga kallis. Kuid olime kõik nii väsinud, et lihtsalt ei suutnud.

Natukene vaadet, oli väga ilus :).Pühapäeval tegime 3 tunnise ratta sõidu, väga tore oli. Muidu lihtsalt olin nädalast väga väsinud ja olin pool-unes. See nädal on kõigil vaja õppida suurteks KT-deks, nii et täna oli veits igav, aga oli aega blogi kirjutada. Täna oli mul koolis kaks tundi, kolm vaba tundi ja siis veel kaks tundi. Käisin täna uuesti laulmas.

Kolmapäeval on vabapäev ja järgmine nädal vaheaeg.

No comments:

Post a Comment