Friday, October 26, 2012

Väike nädala kokkuvõte (21.10-26.10)

Ma sain koolis ühe (eesti viie) ja olen niii õnnelik. Inglise keeles küll aga ikkagi, esimene hea hinne mul siin! Selle KT tegime küll enne vaheaega kuid alles eile sain hinde teada ja lausa hüppasin rõõmust.
Nüüd on nädal aega koolis käidud ja tean et ikka vaheaeg meeldib paremini. Koolis käis see nädal ka minu tugi-isik kellega me siis natukene juttu rääkisime ja arutasime mis läheb hästi ja mida võiksime paremini teha.
Mis mulle koolis on üllatusena tulnud on see, et iga vahetunni ajal peavad kõik õue minema. Ka talvel! Täna oli väga väga külm ja üritasin ikka vaikselt siseruumides viibida kuid ei õnnestunud.
Esmaspäeval sai käidud laulmas, kolmapäev tantsimas ja neljapäeval sai natukene teatrit tehtud. Teatrist räägin veel niipalju, et üldse ei tea kas me sinna veel lähme, sest olime natukene vale vanusegrupi juures. Seal olid siis umbes 25 inimest vanuses 20-50 ja siis mina&Maleen. Aga tundus tegelikult väga huvitav ja lubati kindlasti juunis välja tulla mõne etendusega. Õpetaja on vist Dortmundi teatris Lavastaja ja see grupp on tal üks kõrval projekt.
Eile käisin ja valisin välja saapad mida Heike mulle sünnipäevaks kinkida lubas.
Täna(reedel) tundsin ennast natukene haigena. Terve päev pea valutas, aga nüüd on juba täitsa hea olla.

Kalli, kalli,
Elli :)

2 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
    Replies
    1. This comment has been removed by the author.

      Delete